Главная страница / Все новости / Безмасочний бунт в транспорті. Шмигаль не рекомендує

Безмасочний бунт в транспорті. Шмигаль не рекомендує

Безмасочний бунт в транспорті. Шмигаль не рекомендує

#InfoMaidan
Прийшло літо. Справжнє літо зі спекою.

Разом зі спекою в маршрутки прийшла відсутність масок. І якщо ще вчора на маршрутку було 2-4 людини без масок, то сьогодні вже третина точно.

101804841_1093265564390078_2429318166249956660_o

І знаєте хто буде відповідальний і винуватий за відсутність масок у людей в громадському транспорті? Звісно ж водії. А за те, що вони не пускають в транспорт без масок та роблять зауваження людям за їх відсутність, їх просто б’ють і це не перебільшення. І в цьому випадку пан Аваков не прийде на допомогу водіям і не поставить в кожну маршрутку, трамвай, автобус та тролейбус по поліціянту просто для того, щоб не били водіїв. Та звісно ж, це не мінера на мосту пакувати, тут багато сил треба використовувати і не дуже і попіаришся.

До цього ще можна додати яжематерів звичайних, яким дує з вікон та люків прямісінько на їхнє дитятко, яке обливається потом від спеки, як і всі інші пасажири. Але «Закрийте люк, тут діти!!» і слова проти сказати не дай Боже, бо тоді, ну ви самі знаєте ..

Нещодавно Денис Шмигаль робив заяву про те, що люди не носять маски і тому захворюваність на коронавірус в країні росте.

І ось є такі думки, якщо б водієм маршрутки наприклад з Бородянки до Києва посадити Зеленського, Шмигаля чи Степанова (звісно, щоб інкогніто і в масці, щоб їх пасажири не впізнавали), то скільки б людей в маршрутці у них були в масках і чи не від3,14здили б їх не доїхавши навіть до Бучі за їхні зауваження щодо відсутності мссок у пасажирів коли в тіні +30°С, а в маршрутці +38°С з відкритим люком та вікнами.

P.S. Для вирішення температурного питання в громадському транспорті є така штука, як кондиціонер, але ви ж все прекрасно розумієте.
#ДумайтеСамостійно

Мой фб https://www.facebook.com/ProtsenkoIvan25
Мой ютуб https://www.youtube.com/channel/UC46l0hjgAcE2HMHMYuJhxJg
Мой Телеграм https://t.me/PRO_TSEN_KO
Мой сайт https://protsenko.info/Просмотров: 455     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments