Главная страница / Все новости / В Мінську вводять карантин

В Мінську вводять карантин

В Мінську вводять карантин

7 квітня Мінміськвиконком затвердив план «профілактики і зниження поширення гострих респіраторних інфекцій, в тому числі викликаних COVID-19», про це йдеться на сайті minsk.gov.by

ff3bc5b-luka-690

Мінміськвиконком просить не допускати до роботи людей з ознаками застуди, радить максимально використовувати інтернет для семінарів і конференцій, а також наполягає на неприпустимості відряджень.

У мінських бібліотеках припиняють роботу читальні зали. У музеях і виставкових комплексах забороняється проведення масових заходів. Також столична влада скасувала проведення виставок, ярмарків та інших подібних заходів. У закладах громадського харчування Мінсьміськвиконком заборонив проведення корпоративів та весіль.

Дитячі садки працюватимуть, але тепер батьки офіційно можуть не водити дитину в садок, при цьому за дитиною зберігається місце. Гроші за це брати не будуть. Батьки школярів також мають право самостійно вирішувати, відправляти свою дитину в школу чи ні. У школі діти повинні перебувати тільки в своєму класі і не спілкуватися з іншими.

Іншим установам освіти і вузам рекомендовано перейти на дистанційне навчання або заняття за індивідуальним графіком.
Салони краси, перукарні, тату-салони та салони макіяжу тепер зобов’язані приймати клієнтів тільки за попереднім записом і з інтервалом в 5 хвилин між клієнтами. Працівників цих установ просять носити маски. У церквах і костелах повинна бути забезпечена можливість помити руки і дезінфекція всього, до чого торкаються парафіяни.

За даними Міністерства охорони здоров’я, в Україні на 9 квітня кількість інфікованих коронавірусом зросла до 1892 осіб. Всього за останню добу було зафіксовано 240 нових випадків. За час епідемії в Україні від COVID-19 померло 57 осіб, а 45 повністю одужали.

Кількість інфікованих в Україні досягла 1668 осіб.

Кабмін збирається продовжити карантин в Ураїні до початку травня. Ослаблення обмежень можливо тільки за умови зниження захворюваності, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Протягом квітня ми не відступимо від того карантинного режиму, який запроваджений і буде до встановленого 24 квітня. Можливо, скоріш за все буде продовжений до початку травня місяця», — сказав голова уряду. У МОЗ також налаштовані і не збираються розглядати питання скасування карантину в найближчі десять днів.

Мій фб https://www.facebook.com/ProtsenkoIvan25
Мій ютуб https://www.youtube.com/channel/UC46l0hjgAcE2HMHMYuJhxJg
Мій Телеграм https://t.me/PRO_TSEN_KO
Мій сайт https://protsenko.info/

 Просмотров: 839     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments