Главная страница / Все новости / Галушко — черговий депутат Зеленського в законі

Галушко — черговий депутат Зеленського в законі

Галушко — черговий депутат Зеленського в законі

#InfoMaidan

Галушко — черговий депутат Зеленського в законіЯкий лідер — такі й депутати. Простий, з народу, чесний, новий, не барига. Нікаму нічєго нє должен.

Все закономірно. Голосували і наголосували. Дивились Квартал, гумор з підсмаком бидла та дворових пацанчіків — ось тепер всі ці жарти в реалі через вибори.

Наступна Рада буде взагалі з ТікТокерів, які законопроєкти будуть приймати про мінімальну кількість рухів в танці для відео і влаштовуватимуть батли хто швидше скаже скоромовку китайською.

І це в мережі якийсь там скандал, що народний депутат потрапив у скандал з поліцією. А по районах на лавках він «красава, нагрузив мусо**в». Ще раз за нього проголосують і за Зеленського теж.

По цьому інциденту ще одне питання — хтось протягом року зберігав це відео. Це службове відео з нагрудної камери поліцейського.

На відео образи на бік співробітників правоохоронних органів. Це порушення закону і за це мало бути відкрите адміністративне провадження. Ще рік тому.Але цього зроблено не було, чим був порушений закон.

Службове відео потрапило в ЗМІ. Той, хто його злив має нести за це відповідальність. Виявити з камери якого саме поліцейського зроблено відео не складно. Має бути проведено службове розслідування.

Чи буде це зроблено? Ні. Чому? Бо поліція переслідує політичні інтереси певних осіб, а не є структурою, що діє виключно в рамках закону.

Там де немає законів — немає держави.

#ДумайтеСамостійноПросмотров: 318     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments