Главная страница / Все новости / Головний лікар країни Кличко

Головний лікар країни Кличко

Головний лікар країни Кличко

#InfoMaidan

В МОЗ України заявили, що не посилюватимуть карантинні обмеження на Великдень. Протиепідемічні заходи будуть такими, як і були.

Але в Києві є мегалікар, який гарніше за інших знає як треба робити щодо запобігання розповсюдженню хвороб і робить заяву, що у Великдень карантинні обмеження будуть посилені.

Віталій Кличко має своїх піарників гнати в три шиї, бо через такі кроки він втрачає не тільки якісь шанси на участь в президентській кампанії, але і прихильність киян, які наїлися Подільсько-Воскресенського мосту разом з Шулявським, оточені незаконними забудовами та ще й втратять швидкісний трамвай на Борщагівку.

При всій серйозності заяв Кличка про запобігання розповсюдження хвороби, Епіцентри працюють як і раніше. В розважальний заклад RIO можна завітати і там все працює.

174650708_169926398327891_1407405563701259611_n

  І якщо вже на Великдень Кличко хоче обмежити ще щось, то перше, що має зробити — обтягнути Києво-Печерську Лавру стрічкою заборони, яка досі залишається під управлінням Московського патріархату (прихожанином якого є сам Віталій разом з братом Володимиром, який є кумом Шуфріча та Медведчука), тобто РПЦ.

Справжня мета введення обмежень в Києві — це ліквідація малого та середнього бізнесу. Тисячі підприємців банкротять таким чином, щоб за копійки забрати їхні бізнеси та приміщення і зробити те саме тільки своє, або на їхньому місці побудувати торгівельні центри та житлові комплекси. Скажете, що це не так і насправді він робить кроки задля запобігання розповсюдження хвороби. Якщо б було так, то Епіцентри б не працювали.

Жоден мер так не знищував та не засирав Київ, як Кличко. Окрім цього він ще й робить з жителів Києва жебраків.Просмотров: 493     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments