Главная страница / Все новости / Жадібність Моршинської та мокрі кеди

Жадібність Моршинської та мокрі кеди

Жадібність Моршинської та мокрі кеди

#InfoMaidan

Історія про жадібність великих компаній, яка призводить до, м’яко кажучи, незручностей у людей, що купують їхню продукцію.

Привіт передаємо Моршинській.

Багато хто бачив новий дизайн пляшок Моршинської з кришками, які незручно та іноді навіть без додаткових інструментів неможливо відкрутити. Компанія дуже хвалилася, що тепер на їхні пляшки йде менше пластика і таким чином вони рятують екологію і ледь не всю планету. Але насправді всім зрозуміло, що просто так вони витрачають менше пластика на пробки та більше заробляють, адже ціна на продукцію аж ніяк не знизилася.

128707215_2890101504649074_531429267959120803_o

Та цей текст дещо про інше.

На таких пробках різьба менша. І закриваються вони набагато гірше. Щоб бути впевненим, що закрито добре, то треба затягувати щосили і тоді .. різьба починає прокручуватись і пляшку закрутити повністю майже неможливо без ризику, що вона відкриється.

З такою історією стикнувся особисто і це могло обернутися справжньою трагедією. На щастя втрати були невеликими.

Йду займатись на вулицю. Беру з собою дві пляшки Моршинської по 0,75. Це для ваги в руки. Більше мені не можна, менше замало. Такі в самий раз. Кидаю їх в рюкзак. Десь за 100 метрів від дому дружина каже, що штанина мокра та з взуття тече. Знімаю рюкзак. В ньому вода. По спині куртки вода, яка тече по штанях в кеди і на дорогу.

Одна з пляшок трохи відкручена, але закривав точно плотно. Новий дизайн Моршинської.

Добре, що в сумці не було телефонів, банківських карток, документів. Це була б дуже дорога та затратна за часом водичка.

Зайняття були скасовані. З хлюпаючою в кедах водою не дуже зручно займатись. Дякую Моршинській за прекрасно проведений час і позитивні емоції. Уявляю скільки у людей було історій з набагато гіршим кінцем, ніж у мене.

#ДумайтеСамостійно

 Просмотров: 668     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments