Главная страница / Все новости / Законна антиконституційність продажу землі

Законна антиконституційність продажу землі

Законна антиконституційність продажу землі

#InfoMaidan

Я завжди був проти відкриття ринку землі в Україні. Коли були акції протидії цьому, приходив на них. І коли за продаж української землі проголосували, то казав, що це протизаконно. Я добре пам’ятаю те голосування і хто тоді в ньому об’єднався.

І незаконність того закону про ринок землі дуже проста — земля належить українському народові і це прописано в Конституції України. Відкриття ринку землі в Україні може бути виключно через всеукраїнський референдум. А його проведено не було. Всеукраїнський референдум можна провести тільки після повернення окупованих Росією територій Криму та Донбасу — без них референдум не буде всеукраїнським. Для того, щоб провести всеукраїнський референдум, треба прийняти закон про референдум.

123389862_1214223732294260_376560297983808797_o

До чого це я.

Конституційний Суд України буде розглядати конституційність закону про ринок землі. І вони дуже просто доведуть його антиконституційність. Я не юрист, але навіть для мене з цим все зрозуміло.

Звісно буде багато порожнього галасу про продажність суддів, про Коломойського та Медведчука. І це теж має місце бути. Але стосовно антиконституційності закону про ринок землі, то щодо цього у мене нема запитань і визнання цього антиукраїнського дійства незаконним я буду вітати плескаючи в долоні.

#ДумайтеСамостійноПросмотров: 450     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments