Главная страница / Все новости / Зеленський запропонував Саакашвілі посаду в КабМіні

Зеленський запропонував Саакашвілі посаду в КабМіні

Зеленський запропонував Саакашвілі посаду в КабМіні

Зеленський запропонував Саакашвілі посаду віцепрем’єр міністра з реформ.

picture2_zelenskij-predloz_367704_p0

Міхеіл Саакашвілі зрадів такій пропозиції від Володимира Зеленського, про це він написав на своїй сторінці в facebook

«Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віце-прем’єром уряду України з питань реформ. У мене також була дуже змістовна і корисна розмова з прем’єр-міністром Шмигалем, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов’язані з моєю можливою роботою в уряді.

Я підтримував президента Зеленського під час виборів, весь той час, який він займає цей пост і пов’язую з його командою великі надії для України. Я підходжу до цієї пропозиції та до свого рішення з дуже великою відповідальністю, тому що це дуже непростий для країни час. Попереду у нас дуже складний період і в економіці, і в цілому по життю в країні. Нам зараз як ніколи потрібно бути сміливими у своїх рішеннях і реформах.

Я представлю в Верховній раді свої пропозиції щодо необхідних змін як частину урядової програми уряду Шмигаля з конкретними напрацюваннями, які з’явилися у мене як поза межами України, так і в період моєї роботи в Україні, ґрунтуючись як на позитивному, так і на негативному досвіді.

Разом з командою президента я готовий працювати з усіма патріотичними силами в парламенті України і з іншими політичними силами в суспільстві, для того щоб Україна з найменшими втратами перенесла поточну світову економічну кризу і впоралася з усіма викликами. Я сподіваюся бути надійним членом команди і стати в нагоді народу України, зробивши щось корисне для людей.

Я також сподіваюся використовувати свій міжнародний досвід, для того щоб бути корисним членам урядової команди, в тому числі у відносинах з міжнародними фінансовими організаціями, посилити престиж України та її інтеграцію з міжнародними спільнотами, щоб відстояти в першу чергу інтереси українського народу і сприяти прогресу в країні». — написав Саакашвілі.

Питання щодо призначення Міхеіла Саакашвілі на посаду віцепрем’єр-міністра з реформ може бути винесено на позачергове засідання післязавтра, 24 квітня.  Прессекретар Саакашвілі Дарина Чиж повідомила, що Саакашвілі прийде на засідання в п’ятницю, щоб для початку  поспілкуватися з депутатами і поділитися своїм баченням.

Мой фб https://www.facebook.com/ProtsenkoIvan25
Мой ютуб https://www.youtube.com/channel/UC46l0hjgAcE2HMHMYuJhxJg
Мой Телеграм https://t.me/PRO_TSEN_KO
Мой сайт https://protsenko.info/

 Просмотров: 937     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments