Главная страница / Все новости / З 22 травня в Україні запрацює громадський транспорт. Шмигаль

З 22 травня в Україні запрацює громадський транспорт. Шмигаль

З 22 травня в Україні запрацює громадський транспорт. Шмигаль

Із 22 травня Україна буде переходити до адаптивного карантину, який передбачає поетапне пом’якшення карантинних обмежень. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV.

110501-1_large

«Вже з 22 травня буде розглянуто питання переходу до другого етапу карантину, який включає низку пом’якшень. Ми дозволимо рух міського і приміського наземного транспорту, ми дозволимо проведення спортивних змагань без глядачів, ми також дозволимо роботу готелів, окрім хостелів, але не роботу ресторанів і басейнів у готелях. Також буде надана можливість проведення служб у храмах з розрахунку одна людина на 10 кв. м», – зазначив Прем’єр-міністр.

Він підкреслив, що з 25 травня Уряд планує дозволити роботу дитячих садочків, а також роботу метрополітену в тих містах, де буде дозволяти епідеміологічна ситуація.

«Ми обрали три критерії: заповненість ліжкомісць, кількість зроблених тестів та кількість захворілих на 100 тис. населення. Якщо ці три параметри відповідають встановленим МОЗ, можемо рухатись від етапу до етапу. По мірі виконання цих трьох параметрів буде можливість робити заходи м’якшими або навпаки їх посилювати в тому або іншому регіоні», –пояснив Прем’єр-міністр.

Третій етап, якщо дозволятиме епідеміологічна ситуація,може бути запровадженим з 1 червня.

Третій етап послаблень карантину, як повідомив Прем’єр-міністр, включатиме в себе початок навчальних заходів, відкриття спортзалів та фітнес-центрів (без басейнів) та відновлення міжобласних перевезень. Авіасполучення також може бути відновлено в червні. Але це, окрім ситуації із захворюваністю, також залежить від того, як авіасполучення будуть відкривати інші країни.

Також під час свого брифінгу головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що в Укpaїні цього літa буде відкpитий пляжний сезон біля моpів і pічок, оскільки сонячне світло може вбити збудникa коpонaвіpусу.

У цьому сезоні ми зможемо купaтися… Моpськa сіль спільно з сонячним ультpaфіолетовим випpомінювaнням знищує збудникa коpонaвіpусної хвоpоби, тому буде дозволено відкpити пляжний сезон в Укpaїні, нaпевно, як і в інших кpaїнaх світу, — зaявив він.

Ляшко уточнив, що пеpед тим, як ухвaлити тaке pішення, МОЗ пpовело консультaції з Інститутом епідеміології інфекційних хвоpоб Нaціонaльної aкaдемії медичних нaук.

Станом на 9:00 ранку вівторка, 19 травня, в Україні виявлено 260 нових випадків. З початку епідемії від коронавірусу померли 548 українців (13 — за добу). Одужали — 5632 (за добу — 356 людей).

 

Мой фб https://www.facebook.com/ProtsenkoIvan25
Мой ютуб https://www.youtube.com/channel/UC46l0hjgAcE2HMHMYuJhxJg
Мой Телеграм https://t.me/PRO_TSEN_KO
Мой сайт https://protsenko.info/

 Просмотров: 1278     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments