Главная страница / Все новости / Кабмін встановив нові карантинні правила

Кабмін встановив нові карантинні правила

Кабмін встановив нові карантинні правила

У середу, 22 квітня, Кабінет міністрів зібрався на засідання, щоб прийняти рішення про продовження карантину в Україні — найімовірніше, до середини травня.

630_360_1518098587-3463

Прем’єр-міністр України оголосив, що Уряд сьогодні продовжить карантин — до 11 травня. 11 травня відбудеться відкриття парків, магазинів з непродовольчими товарами і т.д.

В уряді прогнозують, що пік епідемії COVID-19 в Україні припаде на початок травня. За словами Шмигаля, очікуються навіть два піки захворюваності — «орієнтовно на кінець квітня та між 3 і 8 травня». План виходу з карнатину складається з п’яти етапів.

Кабмін готує двоетапну стратегію поступового виходу України з карантину, яку планують реалізувати від початку травня до початку липня. Очікується, що першими зможуть вийти на роботу українці працездатного віку. Для людей старшого віку, студентів і школярів жорсткий карантин буде продовжено.

Уряд розуміє, що людям і бізнесу зараз непросто, тому запроваджується низка заходів спрямованих на підтримку українців: збільшено виплати по безробіттю, розширено програми підтримки бізнесу, впроваджено кредитні канікули, підвищено пенсії і створюються нові робочі місця

Уряд ухвалив рішення щодо фінансової допомоги населенню, яке постраждало внаслідок пожеж на Житомирщині.

Сьогодні Шмигаль доручив Міністерству економіки виділити 25 млн грн на ліквідацію наслідків пожеж у Житомирській області. Це, зокрема, підтримка людей, які постраждали через поширення вогню.

Окремо подякували рятувальникам та всім, хто допомагає приборкувати пожежі.

Сьогодні Кабмін розглянув законопроєкт, який вносить зміни до Цивільного процесуального кодексу, які стосуються скорочення строків судового розгляду справ про усиновлення, встановлення опіки, позбавлення батьківських прав тощо.

Кабмін пропонує, щоб суд розглядав справу про усиновлення дитини протягом не більше ніж 30 днів з дня відкриття провадження у справі. Такий же строк дається і на розгляд справи про позбавлення батьківських прав.

Суд має розпочати розгляд справи про позбавлення батьківських справи та про відібрання дитини від батьків без позбавлення їх батьківських прав не пізніше наступного дня дня після закінчення підготовчого провадження у таких справах.

Таож пропонується внести зміни до порядку використання бюджетних коштів для підтримки фермерських господарств.

Уряд підписав угоду з Німеччиною про отримання грантів сумою 25,5 млн євро для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб.

Мой фб https://www.facebook.com/ProtsenkoIvan25
Мой ютуб https://www.youtube.com/channel/UC46l0hjgAcE2HMHMYuJhxJg
Мой Телеграм https://t.me/PRO_TSEN_KO
Мой сайт https://protsenko.info/

 Просмотров: 1025     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments