Главная страница / Все новости / Кличко, СБУ, паранойя та піар

Кличко, СБУ, паранойя та піар

Кличко, СБУ, паранойя та піар

#InfoMaidan

Вчора вся стрічка була в Кличко і що він не Черновецький (в багато чому сумнівно, що ні), а сьогодні, що обшуки в будинку, де живе Кличко і його коментарях.

Десь з рік тому я писав про те, що мого сусіда з нижнього поверху під час сварки підстрелили біля будинку. Ходила поліція по всіх квартирах і запитувала чи хтось щось чув/бачив і може розповісти і чи є камери.

Сьогодні в будинку, де живе Віталій Кличко в одній з квартир проводилися слідчі дії СБУ. Логічно, що співробітники ходили по квартирах і запитували про жителів квартири, в якій проводилися обшуки. Та й взагалі для обшуків потрібні поняті, яких зазвичай запрошують з числа сусідів.

187458224_189113643075833_4828907070162081962_n

  Віталій Кличко вивалив цілу істерику щодо якихось міфічних переслідувань від влади. Хоча СБУ просто робили свою роботу. До нього в квартиру теж дзвонили. І до його сусідів теж. Це правильно і так збирається інформація щодо об’єкту роботи. В чому тут переслідування він побачив, незрозуміло.

А може така поведінка просто тому, що «на ворі шапка горить». Хоча, та ну, маячня якась. Бути такого не може.Просмотров: 415     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments