Главная страница / Все новости / Коли Президент припинить грати роль Президента

Коли Президент припинить грати роль Президента

Коли Президент припинить грати роль Президента

В одному з своїх відеозвернень #Президент Зеленський сказав, що буде контролювати, щоб ціни на маски та ліки від температури не здіймали.

89850837_1034072146976087_5374620962094317568_n

#Маски по 25 грн за шт найдешевші. Парацетамол та ацетілсаліцилова кислота подорожчали в рази.

Вже час пану Президенту зрозуміти, що він не в кіно, це не серіал знімається, тут дублів не буде. Навкруги реальність та живі люди, які за його розпорядженням втратили можливість заробляти на певний строк. Для багатьох ці #ціни стануть вибором життя та смерті.

Якщо вже була заява про те, що пенсіонерам видадуть додатково по 1000 грн та проіндексують пенсії (це круто і означає, що гроші є), то треба вже організувати як мінімум безкоштовну видачу масок населенню.

І міри карантину треба переглянути, бо організовано це #черезсраку. Люди не можуть з області дістатись до роботи жодним транспортом. В містах на зупинках сотні людей і вони в більшості без масок. В супермаркетах люди в чергах на касах, а маленькі магазини, де можна організувати заходити по одному, закриті.

Від держави досі ані слова про адресну допомогу пенсіонерам і цим займаються #волонтери різних громадських організацій, фондів та партій. А участі держави в цьому немає. Але саме люди похилого віку в пріоритеті, адже вони найбільше в зоні ризику.

Дуже хотілося б, щоб Президент #Зеленський нарешті вийшов з кіношної ролі Президента та став діяти як справжній глава держави, а не актор зі сценарієм. Тут реальний світ, живі люди і невдалу сцену не виріжешь та не перезнімешь, а ціна помилки — це людські життя і відповідальність за це лежить в першу чергу на очільнику держави, а на сьогодні це Володимир Зеленський.

89969994_1034083726974929_7515122586703888384_n

Шановні очільники та представники партій, депутати читайте це уважно та робіть скоріше.

Ваші партії витрачають мільйони гривень на піар, рекламу, акції, щоб виборці дізнались про вас і проголосували.

Ви роздаєте безкоштовно газети (кожна коштує для вас від 1 грн до 4 грн), футболки, кепки, агітматеріали, знімаєте відеоролики за тисячі доларів, вішаєте білборди по кілька сотень доларів за місяць, проводите акції, які коштують десятки і сотні тисяч доларів ну і коронка — це продуктові наборы десь по 100-150 грн кожен.

Роздайте безкоштовно маски людям.

Закажіть їх десь і відправте в типографії на прінт на них лого вашої партії чи ім’я депутата.

Люди братимуть їх та носитимуть. Вам будуть вдячні. Допоможіть людям та попіарте себе.

 

Мій фб https://www.facebook.com/ProtsenkoIvan25
Мій ютуб https://www.youtube.com/channel/UC46l0hjgAcE2HMHMYuJhxJg
Мій Телеграм https://t.me/PRO_TSEN_KO
Мій сайт https://protsenko.info/Просмотров: 1214     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments