Главная страница / Все новости / Ліхтарики в метро за 35 млн грн

Ліхтарики в метро за 35 млн грн

Ліхтарики в метро за 35 млн грн

#InfoMaidan

Зараз соц мережами шириться пост ось з таким текстом.

«Вперше в країні в поїзді Київського метро запрацює інтерактивна схема лінії метрополитена

Уперше у київському метрополітені застосована система візуального станційного інформування пасажирів у салоні вагонів, що відображає схему лінії метрополітену та місцезнаходження поїзда в реальному часі під час руху лінією.»

Звучить гучно. Справжнісінька перемога. Але по факту це просто ліхтарики, вмонтовані в бік вагону, які вмикаються на кожній новій станції по ходу поїзда. Як це виглядає показано на картинці. Якщо вже навіть на цьому, на ліхтариках у вагоні, які назвали гучно «система візуального станційного інформування пасажирів у салоні вагонів», роблять якийсь мегапіар, то все і справді дуже погано.

151310552_135263655127499_8335926459550733455_o

 Доречі, п’ять вагонів отак покращили поки що. Додали кондиціонер в кабіну, обігрів скла, дзеркала поміняли і .. поставили «систему візуального станційного інформування пасажирів у салоні вагонів»..) — це все коштувало 35 млн грн. Приблизно порахуйте окремо ліхтарики (п’ять вагонів), кондиціонер в кабіну машиніста (в дві кабіни), дзеркала (з двох сторін), обігрів скла кабіни машиніста (2 кабіни) + роботу по установці і скажіть скільки на цьому вкрали грошей, якщо офіційно кажуть, що на це витрачено 35 000 000 грн (тридцять п’ять мільйонів гривень).

#ДумайтеСамостійноПросмотров: 383     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments