Главная страница / Все новости / Навіщо Зеленський змінює КабМін

Навіщо Зеленський змінює КабМін

Навіщо Зеленський змінює КабМін

Мережею багато інфи про нових міністрів. Активно постять «інсайди» зі списками прізвищ нових очільників міністерств.

А що буде з того, як зміняться прізвища?

Хтось бачив якісь програми розвитку країни цих людей? Комусь показували та обговорювали з кимось як буде діяти на посаді та чи інша людина?

Якщо так, то дайте лінки де можна почитати.

89107354_1023456361370999_7759629843595001856_n

А взагалі, зміна складу КабМіну означає, що «молода команда» всралась і винний в цьому очільник країни — Президент Зеленський. Без нього не приймались жодні кадрові рішення. Саме він винуватий в тому, що 10 місяців було засунуто глибоко в сраку і в березні 2020 року країна починає з нуля.

Більше того, наслідки такого хазяювання — це різкий спад розвитку промисловості і навіть пенсії старим не було проіндексовано, що взагалі ганьба.

І зараз народ знов хотять обдурити. Вони покажуть, що Зеленський всіх врятує, що він почистить неефективні кадри, наведе лад. Ніхто нічого не скаже, що він головний винуватець всієї цієї сраки, що трапилась.

Ну і далі, вуаля, час для оцінок роботи Зеленського обнулився. Він же тільки призначив КабМін та повиганяв тих старих, що не давали розвиватись країні. От почекайте тепер коли ці щось вже почнуть робити, дайте час, ще рано оцінювати.

При стрімко падаючому рейтингу Зеленського це був єдиний варіант втриматися на посаді. Але народ настільки вже розчарований, що навіть це може не врятувати.

Діліться цим блогом зі своїми друзями та знайомими, пишіть свої враження про побачене в комментарях, подписуйтесь на ютуб канал та тисніть на дзвіночок.
#ДумайтеСамостійно

Підтримайте #InfoMaidan
картка Приват 5168 7423 5770 0602 грн
Для переказів з-за кордону використовуйте сайт https://paysend.com/ та https://www.patreon.com/user?u=29948687
Щиро дякую!

Мій фб https://www.facebook.com/ProtsenkoIvan25
Мій ютуб https://www.youtube.com/channel/UC46l0hjgAcE2HMHMYuJhxJg
Мій Телеграм https://t.me/PRO_TSEN_KO
Мій сайт https://protsenko.info/Просмотров: 390     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments