Главная страница / Все новости / Не вчіть мене жити

Не вчіть мене жити

Не вчіть мене жити

Я колись вже про це писав і буду повторюватись.

Є багато різних людей, які мають різні погляди по тим чи іншим питанням. Хтось християнин, а хтось мусульманин, одні ходять до синагоги, а інші до буддистських храмів. А є люди, які є атеїстами і ті, хто є прихильниками теорії палеоконтакту. Так само і з політичними поглядами — хтось прихильник демократії, а хтось націоналіст, хтось фанатіє від Порошенка, а хтось підтримує Тимошенко.

92165100_1048642628852372_1745760066721546240_n

І це нормально, коли є безліч поглядів і кожен має на це право. Україна є вільною, демократичною країною і тому це право охороняється законами України та Конституцією України.

Але основний меседж не цей.

Кожна людина згідно своїх думок тч поглядів пише щось у себе в соц мережі, чіпляє картинки та відео. І коли приходять незгодні та розпочинаються дискусії, то це нормально та природньо. Але є багато людей, які поважають думки та позиції кожного і дискутує конструктивно та з повагою і це клас. Але є й ті, хто іншої думки не сприймає, вважає тільки себе еталоном істини та дехто навіть суддями — такі грубо нав’язують свої позиції не слухаючи співрозмовників та часто переходять на особистості.

Ось ці, що не сприймають іншої думки і є тими, що руйнують в Україні принципи свободи та демократії. Такі люди демонструють своєю поведінкою диктатуру, хоча всіляко критикують диктат як такий, але тільки якщо це диктат від опонентів.

Є окреме питання до тих, хто закидує картинками, відео та вітаннями в особисті повідомлення. Це стосується як релігії, так і національних свят і політичних поглядів. Таким людям не приходить на думку, що тим вони можуть образити почуття іншої людини, що комусь таке зовсім не близько і може засмутити.

Живіть кожен так, як вам подобається, але не лізьте зі своїми поглядами нав’язливо до інших. Не треба втручатись в особисті життя інших. Завжди поважайте особистий простір кожного і думайте чи сподобалось би вам, якщо хтось так вчинив щодо вас.

Мій фб https://www.facebook.com/ProtsenkoIvan25
Мій ютуб https://www.youtube.com/channel/UC46l0hjgAcE2HMHMYuJhxJg
Мій Телеграм https://t.me/PRO_TSEN_KO
Мій сайт https://protsenko.info/

 Просмотров: 721     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments