Главная страница / Все новости / Післякоронавірусний світовий порядок

Післякоронавірусний світовий порядок

Післякоронавірусний світовий порядок

#InfoMaidan
Одна з найбагатших та найпотужніших країн світу. Її називають колискою демократії. Країна можливостей та контрастів, розчарувань та успіхів.

Багато хто казав, що коронавірус принесе новий світовий порядок. І саме це ми і спостерігаємо зараз.

Вже немає того життя, яке було раніше. Походи в супермаркети, поїздки в транспорті, телебачення, спортивні заняття та відвідування перукаря — все інше.

Іншими стали не просто люди, а цілі країни та весь світ.

На фоні всіх зараз, безумовно, виділяються Сполучені Штати Америки. Жодний випуск новин не проходить без згадки про події в цій країні.

100088867_1087965778253390_7155687120277864448_o

Велика кількість загиблих від коронавірусу вже відійшла на другий план на фоні масових протестів, заворушень, грабунків, сутичок та безладу, які охопили вже всю країну. Боротьба за справедливість вже перейшла межу дикунства і натовп відверто грабує бутіки та магазини електроніки.

І знов контраст.

Стрічки новин перебивать приголомшливі новини про історичну подію — перший комерційний запуск людей в космос приватною компанією. Мільярди людей по всьому світу спостерігали за цим в прямому ефірі.

Світ до коронавірусу та після нього — два різних світи. Вони не гірший та кращий. Вони різні. Того, що було раніше, вже ніколи не буде. Настає новий світовий порядок. Епохи розділилися і межею розділу став коронавірус.
#ДумайтеСамостійно

Мой фб https://www.facebook.com/ProtsenkoIvan25
Мой ютуб https://www.youtube.com/channel/UC46l0hjgAcE2HMHMYuJhxJg
Мой Телеграм https://t.me/PRO_TSEN_KO
Мой сайт https://protsenko.info/Просмотров: 380     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments