Главная страница / Все новости / Радянсько-європейське суспільство

Радянсько-європейське суспільство

Радянсько-європейське суспільство

#InfoMaidan

Радянсько-європейське суспільство

Трохи про людей, які не розуміють чому країна так повільно рухається вперед, а самі живуть минулим і переносять це минуле в сьогодення.

Так, це люди, які сварять все навкруги і при цьому самі формують це. Тут вам і ілюстрація. Це дві фотки з різницею в кілька тижнів. І кожної неділі під парадною за будь-якої погоди збирається черга за .. молоком та творогом!! Приїжджає автівка з молочкою і люди купляють це великими порціями.

Ну так це ж домашнє, мабуть. Тому й такий ажіотаж. В маркеті такого не купиш.

Та нє. Ринок за 300 метрів і там кожного дня з десятки три прилавків з домашнім — молочка, м’ясо, яйця, навіть торти та кров’янка.

149583082_132658462054685_2086952237587441671_o

 

 Просто у людей є така звичка з минулого — стояти в черзі. Просто є звичка з минулого — заморочитись аби купити щось. І ці звички такі люди переносять в життя. Все, до чого вони торкаються, трохи переносить сьогодення на років з 50 назад. А ще вони досі розраховуються «рублями». Такі люди гучніше за інших кричать про брудні прибудинкові території і при цьому гуляють із собакою, яка залишає кучі лайна. Вони не приберуть це лайно в пакетик і не викинуть в смітник, як це роблять інші люди. Вони будуть кричати про те, що навкруги лайно і ОСББ деруть гроші з людей, а от при Союзі було ..

Звички з минулого, гальмують розвиток країни. Ці звички перетворюють сьогодення в щось незрозуміле, але точно не в цивілізоване майбутнє європейських країн, якого більшість людей прагне. От і маємо замість того, що хотіли — радянсько-європейську країну.

#ДумайтеСамостійноПросмотров: 423     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments