Главная страница / Все новости / Скільки коштує коронавірус в Україні

Скільки коштує коронавірус в Україні

Скільки коштує коронавірус в Україні

Зараз битва в керівництві держави йде за введення надзвичайного стану.

Якщо його ведуть, то це буде стоп економіка і жорстко всі по домівках. Але Україна отримає допомогу від МВФ. Коли вона буде розпилена та вкрадена, то буде дефолт.

90150538_1036756770040958_1935836228112875520_o

Після введення надзвичайного стану вже за два тижні почнуться голодні бунти. У наших людей багато у кого немає заощаджень та живуть від зарплати до зарплати.

Тож, скоріш за все, у країні почнеться суцільний хаос.

Надзвичайний стан вводити не можна. Треба обмежити пересування людей похилого віку, які в зоні ризику. Забезпечити їх всім необхідним. Це можна зробити навіть за допомогою мережі волонтерів. Це не так складно.

Всі інші люди мають жити як завжди, ходити на роботу, працювати. Всі мають бути в масках всюди мають стояти антисептики. Хто захворів — #залишайсявдома і лікуйся. Хвороба у 80% випадків не дає ускладнень, тобто не страшніша звичайного грипу. Це офіційні дані МОЗ і про це неодноразово казав головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Смертність в районі 3% і це переважно старі люди і тому для них особливий режим, щоб їх уберігти.

Нам не можна рівнятися на європейські країни — там інший економічний та фінансовий стан. Там людям видають від 500 до 2000 доларів допомоги, щоб вони сиділи вдома. У нас таке неможливо.

Ми можемо довести людей до відчаю і тоді від заворушень та хаосу в країні смертей може бути набагато більше, ніж від хвороби і якщо це станеться, то ми ризикуємо втратити країну.
#ДумайтеСамостійно
#InfoMaidan

 

Мій фб https://www.facebook.com/ProtsenkoIvan25
Мій ютуб https://www.youtube.com/channel/UC46l0hjgAcE2HMHMYuJhxJg
Мій Телеграм https://t.me/PRO_TSEN_KO
Мій сайт https://protsenko.info/

 

 Просмотров: 1090     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments