Главная страница / Все новости / #українаувогні Чому влада замовчує екологічну катастрофу?

#українаувогні Чому влада замовчує екологічну катастрофу?

#українаувогні Чому влада замовчує екологічну катастрофу?

#InfoMaidan

Всі знають та бачуть, що Україну охопили масштабні пожежі. І Дійшло до того, що Київ знаходиться на першому місці в світу за забрудненням повітря. Норма забруднення перевищена в кілька разів. Я піднімав цю тему неодноразово і ще раз хочу сказати саме про це. Далі мої думки, які я вже публікував в соц мережах, сповіщаючи про масштабну екологічну катастрофу в Україні і на що не було жодної реакції від влади.

Пост в facebook від 16 квітня 2020 року

#InfoMaidan
И опять открываешь окно, чтобы глотнуть свежего воздуха, а оттуда гарь и дым. И так уже две недели.

Миллионы людей в Киевском регионе отправлены в медленную газовую камеру. Власти Украины заперли людей по домам и отрезали от внешнего мира. У кого была возможность и машины — уехали. Остальные медленно задыхаются в своих домах и квартирах от дыма с Чернобыля вперемешку с пылью.

Малейшую возможность на спасение из этой газовой душегубки у людей забрали — поезда, электрички, автобусы, маршрутки — все запрещено. Под видом заботы и спасения миллионы людей в Киевском регионе намеренно отправлены на смерть от постоянного дыма (возможно радиоактивного) из Чернобыльской зоны.

И это уже намеренное массовое уничтожение украинцев — это геноцид.

И я не боюсь об этом сказать и именно в таком прямом и открытом виде т.к. если не сказать об этом, то миллионы жизней будут потеряны и ни от какого ни коронавируса.

Киевская область — зона стихийного бедствия, в которой умирать брошены миллионы людей, но по телеку всем показывают коронавирус и о газовой камере под открытым небом с миллионами людей все молчат.

А об этом нужно кричать, говорить в каждом выпуске новостей и ток шоу, два раза в день Президент и премьер должны записывать видеоотчеты о ходе спасательной операции и тогда можно будет спасти огромное количество жизней, пока ещё не совсем поздно, хоть многих уже и не удастся спасти.
#ДумайтеСамостоятельно

93259530_1055540704829231_5295986622074978304_n

Пост в facebook від 16 квітня 2020 року

#InfoMaidan
Дайте транспорт. Готуйте рятувальну операцію з евакуації мільйонів людей з Київського регіону. Людей навмисно травлять і не дають навіть шансу на порятунок. Газова Київська камера під відкритим небом на мільйони людей. Залучайте міжнародну спільноту для того, щоб вивезти мільйони людей з зони лиха, де вони повільно отруюються продуктами горіння. Київ на першому місті в світі за забрудненістю повітря. Припиніть геноцид — рятуйте українців ‼️
#ДумайтеСамостійно

93290890_1055588808157754_5098304790861971456_o

Пост в facebook від 17 квітня 2020 року

В країні екологічна катастрофа. Про це жодного слова не сказав Президент України Володимир Зеленський під час свого довгого виступу на програмі «Свобода Слова» Савіка Шустера. Не бачити екологічної катастрофи таких масштабів — це невиконання своїх обов’язків, як мінімум, і навмисний саботаж ліквідації екологічного лиха, який призводить до масового знищення українців, у що не хочеться вірити, що це так. Є у когось якесь пояснення такої поведінки Президента України Володимира Зеленського?

56

Пост в facebook від 18 квітня 2020 року

В Україні екологічна катастрофа. Вже понад два тижні вона триває. Президент мовчить і навіть не каже про це ані слова. Тим часом мільйони українців повільно помирають від диму.

Таке замовчувати не можна.

Це геноцид українського народу.

Коли горіла Австралія, то весь світ допомагав і кричав про це. Зараз палає Україна і мовчать всі, і навіть Президент. Але якщо б він почав казати правду про те, що #українаувогні, то відгукнулися б інші країни світу і швидко разом впоралися б з лихом.

Президент Зеленський мовчить про масштабні пожежі, які накрили всю Україну. На Житомирщині вщент згоріли п’ять сел і тисячі людей залишились без даху над головою — що з ними, де вони живуть тепер зі своїми дітьми — жодної інформації.

Якщо такий тривалий час замовчується екологічна катастрофа та таке масштабне лихо, то це вже навмисне знищення українців — це геноцид українського народу.

57

Пост в facebook від 18 квітня 2020 року

‼️ #українаувогні Давайте рятувати Україну своїми силами.

Діюча влада поклала великий хєр на те, що вся країна палає і люди замкнуті в газовій камері. І навіть замовчує факт екологічної катастрофи, який видно неозброєним оком.

Якщо звернутись до міжнародної спільноти, то нам допоможуть. Якщо написати звернення в уряди, посольства, Президентам Польщі, Литви, Словаччини, Австрії, Німеччини, Франції, США та інших дружніх до України країн, то допомога буде і мільйони українців будуть врятовані.

Якщо є дипломати (діючи чи в минулому), які складуть правильний текст звернення по стандартам дипломатії, то пишіть в коменти чи особисті повідомлення.

Також потрібні перекладачі, які це звернення перекладуть мовами країн, до яких вони надсилатимуться.

Допомоги від української влади немає. Тож українці мають самі себе рятувати. Досить сидіти на сраці і дивитись як повільно від постійного дихання димом помирають наші діти, батьки та ми самі. Ми маємо врятувати український народ, врятувати Украину, яких навмисно знищують в величезній газовій камері, як колись це робили нацисти в концтаборах.
#InfoMaidan
#ДумайтеСамостійно

 93803828_1056785558038079_5946115039986450432_o

Мой фб https://www.facebook.com/ProtsenkoIvan25
Мой ютуб https://www.youtube.com/channel/UC46l0hjgAcE2HMHMYuJhxJg
Мой Телеграм https://t.me/PRO_TSEN_KO
Мой сайт https://protsenko.info/Просмотров: 1020     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments