Главная страница / Все новости / Італія. Проти карантину почались голодні бунти

Італія. Проти карантину почались голодні бунти

Італія. Проти карантину почались голодні бунти

В Італії почались масові заворушення проти карантину, впровадженого через поширення коронавірусу в країні. Люди виснажені фінансово та емоційно, деякі почали грабувати магазини, про уе повідомляє sky news

d883545deb8e12dd6c79055047052356

За останні кілька днів у соціальних мережах з’явились групи для організації рейдів супермаркетів.

Країною також поширилось відео італійця, який записав промову до уряду разом зі своєю дочкою. На відео дитина їсть шматок хліба і чоловік коментує: “Як і моя дочка, інші діти через кілька днів не зможуть з’їсти цю шматочок хліба. Будьте впевнені, ви пошкодуєте про це, тому що буде революція “.

На це мер Палермо відказав, що злочинні банди експлуатують людські труднощі та розпалюють насильство в країні. “Дискомфорт і нездужання зростають, і ми фіксуємо тривожні повідомлення про протест і гнів, якими користуються злочинці, які хочуть дестабілізувати систему. Чим більше часу проходить, тим більше ресурсів вичерпується. У людей закінчуються їх незначні заощадження. Це говорить про те, що скоро соціально-економічні проблеми вибухнуть”- сказав мер Леолука Орландо.

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте надав 25 млрд. євро для підтримки сімей та підприємств, постраждалих від закриття. Деякі кажуть, що вони ще чекають цієї допомоги.

Однак в країні багато не зареєстрованих офіційно працівників, особливо багато їх на півдні. Вони не мають права на таку допомогу від держави.

Хоча вірус не досяг таких самих рівнів кризи на півдні Італії, голод і негаразди загрожують ще більшими проблемами.

Італія випереджає інші країни у кількості заражень коронавірусом, але заворушення у соціумі можуть стати наступною кризою в країні. Поки країна бореться з епідемією, уряд продовжив закриття з 3 квітня без нового строку.

Наразі Італія є одним з найбільших епіцентрів поширення коронавірусу у світі. У країні вже понад 92 тисяч заражених та більше ніж 10 тисяч людей померло.

Найбільш уражені північні регіони країни: Ломбардія, Венето і Емілія-Романья. Із 9 березня на території всієї країни діє суровий карантин.

Джерело: volyninfa

 

Мій фб https://www.facebook.com/ProtsenkoIvan25
Мій ютуб https://www.youtube.com/channel/UC46l0hjgAcE2HMHMYuJhxJg
Мій Телеграм https://t.me/PRO_TSEN_KO
Мій сайт https://protsenko.info/

 Просмотров: 3019     

Recent Posts:


comments powered by HyperComments